Włącz zdrowe tłuszcze w terapiach naturalnych.

Prowadząc gabinet wiesz doskonale, że włączenie zdrowych tłuszczy w wielu terapiach potrafi przynosić zaskakujące skutki. Zaoferuj więc swoim klientom najwyższą ich jakość. Naturalne mieszanki z serii PLUS.

Kilka słów o nas i naszych produktach, poniżej znajdziesz propozycję współpracy:

Kilka słów Kim Jesteśmy


Od ponad 8 lat konsekwentnie edukujemy ludzi w internecie o potrzebie zdrowego żywienia, zmiany nawyków i znajdywania swojej indywidualnej drogi do zdrowia. Odbywa się to w ramach projektu Rewolucja Zdrowia, czyli cyklu konferencji internetowych, bloga, webinarów, eBooków, itd.

Jesteśmy małą firmą, więc nie tworzymy niczego, w tym produktów, w które nie możemy włożyć nie tylko dokładności, ale również miłość. A bez miłości i pozytywnej energii nie ma mowy o zdrowieniu.

W tym roku wraz z ekspertami przygotowaliśmy mieszanki zbilansowanych kwasów tłuszczowych pod kątem poszczególnych potrzeb klientów. Bazują one na naturalnych olejach, na zimno tłoczonych, bez żadnych konserwantów ani ulepszaczy.

Zobacz poniżej nasze produkty, a bezpośrednio pod nimi znajdziesz naszą propozycję współpracy.

Wygrajmy razem.

Nasze Produkty

Zadbaj o wątrobę. LIVER+

Mieszanka olejowa LIVER+ została przygotowana, aby wspierać przywracanie wszystkich prawidłowych funkcji wątroby:

 • Wzmacnia zdolność wątroby do radzenia sobie z czynnikami środowiskowymi, może pomóc osobom cierpiącym na chroniczne alergie, zwłaszcza nadwrażliwość na wiele substancji chemicznych
 • wspomaga usuwanie szkodliwych toksyn z krwi, które mogą powodować wiele problemów zdrowotnych w tym stany zapalne skóry,
 • wspomaga również łagodzenie stanów zapalne jelit,
 • daje wsparcie wątrobie przed potencjalnymi szkodliwymi skutkami długotrwałego stosowania leków na receptę,
 • wspomaga eliminację pasożytów w przewodzie pokarmowym,
 • ma ogólne działanie przeciwzapalne dla organizmu,
 • działa ochronnie nie tylko na wątrobę, ale również na trzustkę, jelita i nerki,
 • jest znakomitym źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych oraz witamin jak A, B1, B2, B3, D i E.

Wzmacniaj serce. HEART+

Mieszanki olejowe HEART+  zawierają bezcenne składniki prawidłowego funkcjonowania serca jak kwasy Omega 3 i 6 w korzystnych proporcjach, a zawarte składniki przyczyniają się do polepszenia ukrwienia naczyń mięśnia sercowego, usprawniając przepływ krwi. W tej mieszance znajdziesz ponad 100 aktywnych substancji wspomagających leczenie m.in węglowodany, witaminy A, B1, B3, B6, E, cynk, selen, wapń, magnez, potas, białka niezbędnych aminokwasów.

 • przyczynia się do polepszenia ukrwienie naczyń mięśnia sercowego,
 • pomaga utrzymać zdrowe proporcje cholesterolu,
 • wpływa na wysokie ciśnienie krwi u osób, u których ciśnienie krwi jest nieznacznie podwyższone,
 • jest znakomitym źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych oraz witamin jak A, B1, B2, B3, D i E,
 • wykazuje działanie antyoksydacyjne i przeciwzapalne.

Gotuj zdrowo. COCO+

Poczuj różnicę. Są oleje kokosowe i oleje kokosowe. Ten jest absolutnie wyjątkowy. Wysoka jakość kopry, wyjątkowe naturalne metody filtracji oraz brak jakichkolwiek dodatków chemicznych sprawią, że nie sięgniesz już po inny olej kokosowy. Poznaj jakość COCO+.

 • zawiera mnóstwo składników m.in. witaminę B2, B6, C i E, a także kwas foliowy i wiele innych pierwiastków chemicznych (w tym potas, wapń, magnez, fosfor, żelazo, sód i cynk),
 • idealny do smażenia
 • posiada także mnóstwo zastosowań kosmetycznych - sprawdź
 • zawiera średnio-łańcuchowe kwasy tłuszczowe (zwane MCFA lub MCT). Mają one mnóstwo zalet, a jedną z głównych jest fakt, że do  ich trawienia nie jest potrzebna żółć i duża ilość  enzymów trawiennych, tak jak w wypadku zwykłych tłuszczów nasyconych. Dzięki temu mogą je także spożywać osoby chore.
 • szczególnie polecany osobom, które walczą z nadwagą i otyłością brzuszną
 • kwas laurynowy będący w składzie oleju koksowego wspomaga budowanie odporności, wykazuje działanie antybakteryjnie, przeciwwirusowoe i przeciwgrzybiczne
 • jest znakomitym źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych oraz witamin jak A, B1, B2, B3, D i E.

Propozycja współpracy 

Dajemy Ci produkt, który możesz z czystym sumieniem zaproponować swoim klientom. Doskonałe proporcje Omega-3 do Omega-6, wyłącznie naturalne składniki i proces produkcji, jasne i czytelne przeznaczenie poszczególnych mieszanek. To także nie jest bez znaczenia.

Kolejna rzecz to marża dla Ciebie. Ceny zostały tak skalkulowane, abyś był zadowolony także z tego aspektu oferując klientom nasze mieszanki. To po prostu dobre, dodatkowe źródło dochodu dla Twojego biznesu, Wszyscy są wygrani!

Oprócz samego produktu "wyposażymy Cię" w materiały dodatkowe wspierające wiedzę Twoich klientów - wszak oni też muszą wiedzieć, że przyjmowany produkt jest pełno-wartościowy.

Skontaktuj się z nami i sprawdź jak wszyscy możemy być wygrani.

Skontaktuj się z nami!

Imię i nazwisko*
Firma*
Adres email*
Treść zapytania:
0 of 370

Spróbuj i przekonaj się, że współpraca

może być owocna dla wszystkich

Czekamy na Twoje zgłoszenie!