Jak osiągnąć najlepsze efekty stosując oleje i jeszcze mieć je taniej?

Jak w każdej terapii naturalnej podstawa to systematyczność. Bez niej nie ma co liczyć na pozytywne efekty. Także gdy zależy Ci na tym, aby wspierać zdrowie - podstawą jest, by pracować nad tym stale. Dlatego mamy dla Ciebie super rozwiązanie: 


Cykliczna dostawa mieszanek taniej i z transportem gratis!

zupełnie nowa formuła

Raz na miesiąc lub na 2 otrzymasz przesyłkę

To zupełnie nowy sposób zadbania o to, abyś był systematyczny w tym co robisz. Samemu nie dość, że trudno pamiętać, żeby domówić coś co się skończyło to jeszcze czasami brakuje motywacji do dalszej terapii.


Teraz jest łatwiej. Skorzystaj z jednej z cyklicznych dostaw poniżej, a będziemy pamiętać, aby raz na miesiąc lub raz na 2 miesiące (w zależności jak wybierzesz) wysłać Ci mieszanki olejów Plus, Nie dość, że otrzymasz je taniej, to jeszcze dostawę masz za 0zł!


Zobacz jakie masz kombinacje do wyboru i skorzystaj z tej, która najbardziej Ci odpowiada.

Dlaczego raz na miesiąc?

Aby przyjmowanie zdrowotnych mieszanek olejów miało sens należy codziennie wypić min. 1 łyżkę stołową takiej mieszanki przez okres minimum kilku miesięcy. W 1 butelce jest 250ml mieszanki co przekłada się się na około 30 łyżek stołowych. To właśnie tyle ile zużyjesz przez 1 miesiąc. Jeśli jednak nie masz możliwości, aby spożywać tę zalecaną ilość, to przygotowaliśmy także opcję z wysyłką co 2 miesiące - szczegóły znajdziesz poniżej.

250
Mililitrów
30
Łyżek stołowych
1
Łyżka dziennie

Propozycja 1: LIVER+

 • Liver+ 250ml
 • Częstotliwość wysyłki do wyboru
 • Dostawa za 0zł
 • Cena: 69,90zł 59,90zł i dostawa gratis!

Propozycja 2: HEART+

 • Heart+ 250ml
 • Częstotliwość wysyłki do wyboru
 • Dostawa za 0zł
 • Cena: 49,90zł 42,90zł i dostawa gratis!

Propozycja 3: KOMPLET

 • Liver+ oraz Heart+ po 250ml
 • Częstotliwość wysyłki do wyboru
 • Dostawa za 0zł
 • Najlepsza cena: 102,90zł 99,90zł i dostawa gratis!

Zajrzyj koniecznie do sekcji pytań i odpowiedzi poniżej, aby poznać wszystkie szczegóły związane z wysyłkami:

Kiedy moja przesyłka będzie wysyłana?

Wysyłka będzie realizowana cyklicznie zgodnie z wybranym okresem, czyli albo co 1 miesiąc, albo co 2 miesiące. Będzie wysyłana tego samego dnia co poprzedniego miesiąca, a jeśli będzie to dzień świąteczny to wówczas w najbliższym dniu roboczym.

Co to jest orlen paczka?

Orlen paczka działa na zasadzie podobnej jak paczkomaty InPost, tylko obsługuje to inna firma. Możliwość odbioru jest praktycznie w każdej miejscowości, a listę punktów, z których przesyłkę można odebrać można sprawdzić tutaj.

A co jeśli nie chcę do paczkomatu?

Masz możliwość skorzystania z opcji kurierskiej - wówczas wysyłamy wszystko kurierem Inpost bezpośrednio do Twojego domu. Po prostu przy zamawianiu wybierz odpowiadającą Ci opcję dostawy.

kiedy mogę zrezygnować z dalszych wysyłek?

W każdej chwili. Wystarczy, że napiszesz emaila na adres info@polakuleczsiesam.pl a kolejne wysyłki nie będą już realizowane, a płatności z karty pobierane.

Czy są dostępne inne płatności niż tylko płatność kartą?

Z uwagi na cykliczność i automatyzację procesu wysyłki płatność kartą to jedyna możliwa opcja.

Czy mogę otrzymywać paczki za pobraniem?

Niestety nie ma takiej możliwości. Całość odbywa się na zasadzie zapłaty z góry, a wysyłki za pobraniem powodują dodatkowe koszty ze strony przewoźników.

Wciąż masz pytania? Nie ma problemu, wyślij je do mnie!

Sprzedaż na tej stronie jest integralną częścią sklepu Polaku, lecz się sam! i jest prowadzona zgodnie z regulaminem, który jest dostępny na tychże stronach - link do Regulaminu.